Główczyce


Rzeczoznawca Majątkowy

Rzeczoznawca majątkowy – dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej obsługi?

Określanie wartości nieruchomości nie jest prostym zadaniem. Na to wszystko składa się wiele czynników, które mogą wpłynąć na cenę końcową. Jako rzeczoznawca majątkowy od wielu lat zajmuje się profesjonalną wyceną nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż, wynajem czy dzierżawę. Dotyczy to zarówno obiektów komercyjnych, np. mieszkań, domów czy gruntów, jak i przemysłowych.

Rzeczoznawca nieruchomości musi doskonale znać aktualne przepisy prawa oraz wskaźniki rynkowe, aby prawidłowo dokonać wyceny. Obie te rzeczy zmieniają się dynamicznie i nie każdy jest w stanie nadążyć za zmianami. Dlatego właśnie oferuję swoje usługi.

Specjalnie na Państwa potrzeby sporządzę profesjonalny operat szacunkowy, dzięki któremu będzie możliwe uzyskanie kredytu czy też ubezpieczenie własności.

Główczyce – profesjonalna wycena nieruchomości

Do współpracy zapraszam wszystkich chętnych z miasta Główczyce oraz okolic. Jako rzeczoznawca współpracuję zarówno z osobami indywidualnymi, jak i z przedsiębiorstwami. Gwarantuję profesjonalną obsługę – wystarczy jeden telefon lub e-mail.

cach.

Przejdź do góry strony