Łeba


Rzeczoznawca Majątkowy

Rzeczoznawca majątkowy może pomóc przed zakupem lub sprzedażą nieruchomości. Wycena nieruchomości jest też niezbędna, gdy potrzebujemy wyceny dla banku, kiedy toczy się postępowanie spadkowe, w grę wchodzi podział majątku albo trzeba wyliczyć wysokość ubezpieczenia. Jestem specjalistą z doświadczeniem, a określanie wartości nieruchomości przeprowadzam rzetelnie i sprawnie.

Rzeczoznawca nieruchomości – w czym się specjalizuję?

Jako rzeczoznawca dbam o to, by moja oferta była kompleksowa i zawierała wszystkie usługi związane z wyceną, a każdy operat szacunkowy zawiera pełne informacje na temat nieruchomości. Zajmuję się wyceną gruntu, wyceną nieruchomości lokalowych, komercyjnych i nieruchomości gruntowych zabudowanych. Ponadto podejmuję się takich zleceń jak wycena przedsiębiorstw, lasów, czy wycena ograniczonych praw rzeczowych.

Ponieważ rzeczoznawca majątków jest osobą wspierającą wszystkie osoby i podmioty, które muszą ustalić wartość nieruchomości, z moich usług mogą skorzystać zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Swoją działalność prowadzę m.in. na terenie Łeby.

Zajmujemy się także wyceną dla banków w tym: wycena pod kredyt, wycena do kredytu, wycena dla banku, wycena wierzytelności bankowych, wycena nieruchomości przy kredycie hipotecznym, uprawnienia bankowe

Dlaczego warto skorzystać z pomocy rzeczoznawcy?

Dobry rzeczoznawca nieruchomości zapewnia profesjonalne i indywidualne podejście. Moja wiedza pomoże sprecyzować warunki transakcji kupna lub sprzedaży nieruchomości.

Przejdź do góry strony