Lębork


Wycena nieruchomości Lębork

Chęć zbycia lub zakupu określonych aktywów i składników majątku bardzo często wymaga dokładnego określenia ich wartości. Najlepszym z możliwych sposobów jest oczywiście wycena nieruchomości dokonana przez uprawnionego, doświadczonego eksperta. Jako specjalista prowadzący biuro rzeczoznawcy majątkowego oferuję swoje usługi wszystkim mieszkańcom Lęborka i okolic a także przedsiębiorcom, prowadzącym na tym obszarze działalność gospodarczą.

 

Zakres usług wykonywanych w ramach współpracy z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi obejmuje m.in.:

 

  • wyceny nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych,
  • określanie wartości nieruchomości rolnych, leśnych i gruntów pod inwestycję,
  • operaty szacunkowe domów, działek oraz innych składniku majątku,
  • wyceny praw rzeczowych, autorskich, służebności, odszkodowań.

 

Jako rzeczoznawca majątkowy z długoletnim stażem proponuję Państwu kompleksowe usługi w pełni dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Bez względu na to, czy potrzebny jest Państwu operat szacunkowy do kredytu, wycena nieruchomości gruntowej na sprzedaż, czy opinia niezależnego rzeczoznawcy majątkowego na temat wartości ubezpieczanych aktywów, zapraszam do współpracy. Indywidualne podejście oraz rzetelny sposób określania wartości majątku to podstawowe powody, dla których warto skorzystać z usług mojego biura na terenie Lęborka.

Zajmujemy się także wyceną dla banków w tym: wycena pod kredyt, wycena do kredytu, wycena dla banku, wycena wierzytelności bankowych, wycena nieruchomości przy kredycie hipotecznym, uprawnienia bankowe

Przejdź do góry strony