Nowa Wieś Lęborska


Rzeczoznawca Majątkowy

Usługi, jakie świadczy rzeczoznawca, cieszą się dużym zainteresowaniem. Są sytuacje, w których mogą być nieocenianą pomocą, na przykład przy zawarciu transakcji związanej z nieruchomością. Są też i takie, kiedy wycena nieruchomości i operat szacunkowy to właściwie obowiązek. Doskonałym przykładem może być wycena wierzytelności bankowych np. pod kredyt.

Zajmujemy się także inną wyceną dla banków w tym:  wycena dla banku, wycena wierzytelności bankowych, wycena nieruchomości przy kredycie hipotecznym, uprawnienia bankowe

Jakie usługi świadczy rzeczoznawca nieruchomości?

Jako rzeczoznawca majątków mam szerokie doświadczenie i wiedzę na temat rynku nieruchomości. Świadczę kompleksowe usługi związane z wyceną nieruchomości, w tym zajmuję się takimi czynnościami jak określanie wartości nieruchomości m.in: wycena nieruchomości gruntowych zabudowanych i niezabudowanych, nieruchomości komercyjnych i lokalowych. Przygotowuję również wyceny lasów i przedsiębiorstw i ograniczonych praw rzeczowych.

Rzeczoznawca nieruchomości - zalety współpracy

Posiadam wszystkie niezbędne kwalifikacje i doświadczenie, które pozwoli na rzetelne określenie wartości nieruchomości. Do każdej wyceny podchodzę indywidualnie i jako rzeczoznawca majątkowy z szerokim doświadczeniem, sporządzam pełną i rzetelną dokumentację. Ponieważ rzeczoznawca nieruchomości jest specjalistą, z którego usług może skorzystać każdy, zapraszam do współpracy przedsiębiorstwa i osoby prywatne z Nowej Wsi Lęborskiej, które chcą znać wartość dowolnej nieruchomości.

Przejdź do góry strony