Wejherowo


Wycena nieruchomości Wejherowo

Osoby zainteresowane wyceną nieruchomości na sprzedaż, wynajem lub do ubezpieczenia na terenie Wejherowa, zapraszam do skorzystania z moich usług. Jako rzeczoznawca majątkowy z wieloletnim stażem oraz niezbędnymi uprawnieniami, wykonam dla Państwa kompleksową, rzetelną wycenę, w oparciu o aktualne przesłanki rynkowe. Zakres moich usług jest bardzo szeroki i obejmuje określanie wartości nieruchomości:

 

  • gruntowych, zarówno zabudowanych, jak i niezabudowanych,
  • mieszkalnych, komercyjnych, usługowych,
  • przemysłowych, leśnych oraz rolnych.

 

Dodatkowo zajmuję się wyceną ograniczonych praw rzeczowych, osobistych oraz odszkodowań. Jeśli poszukują Państwo specjalisty, który sporządzi operat szacunkowy nieruchomości, lub wyceni wartości niematerialne, zachęcam do skorzystania z oferty mojego biura.

 

Profesjonała wycena to warunek korzystnej transakcji, bez względu na to, czy interesuje Państwa zakup, sprzedaż, wynajem czy dzierżawa określonych składników majątku. Pomagam również w określaniu wartości nieruchomości do ubezpieczenia, w celu wynegocjowania optymalnych warunków polisy. Zajmujemy się także wyceną dla banków w tym: wycena pod kredyt, wycena do kredytu, wycena dla banku, wycena wierzytelności bankowych, wycena nieruchomości przy kredycie hipotecznym, uprawnienia bankowe.

Zapraszam do kontaktu w celu nawiązania współpracy.

Przejdź do góry strony